Speeddaten met specialisten digitale toegankelijkheid
Heb jij een prangende vraag over digitale toegankelijkheid in jouw organisatie? Die je graag één op één door zou willen nemen met iemand die daar buitengewoon veel verstand van heeft? Dan kan je hier een speeddate met een van onze specialisten boeken.
Welke vragen?
Onze specialisten kunnen jou adviseren over een breed scala van toegankelijkheidsvragen. Van UX design, techniek tot content. Maar ook met vragen over pdf’s of hoe je de organisatie in beweging krijgt kun je bij ons terecht. Op basis van jouw vraag zoeken wij de specialist die het meeste van het onderwerp weet.
De spelregels
De speeddate met een van de specialisten duurt maximaal 30 minuten en vindt plaats via Teams. Om deze tijd maximaal te benutten bereiden zij zich graag even voor, daarvoor is er een briefing nodig. Vermeld in de briefing jouw vraag graag zo uitgebreid mogelijk en vul deze eventueel aan met de url’s van de domeinen waar het om gaat. Geef daarnaast 2 data opties aan wanneer het jou het beste uitkomt om je vraag even door te nemen. Wij nodigen je dan uit met een Teamslink.